טיפים חשובים לשיזוף יפה


גופיות! איזה כיף ללבוש גופיה לבנה שמבליטה את השיזוף לפני כן צריך לדאוג לשיזוף יפה.
נשים וגברים מעדיפים שיזוף מהיר ולהגיע לים עם הצבע הנכון.

רק 59.30 ש"ח!!!

הבאנו עבורכם טיפים חשובים לשיזוף. 

נהגו בהתאם ל-10 הטיפים הבאים לשימוש בטוח במיטת שיזוף ותיהנו מגוון עור קורן במהלך כל השנה. חמישה כללי "עשה" לשימוש במיטת שיזוף.

1. השתמשו רק במערכות לשיזוף שקיבלו את אישורו של ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקני). על מערכות אלו נמנים: מיטות שיזוף, תאי שיזוף, מתקנים לשיזוף בעמידה וכורסאות השיזוף למיניהן.
2. לפני השיזוף השתמשו בתחליבים, מאיצי שיזוף או קרמים ללחות באיכות טובה, שהם נטולי מרכיבים מבוססי נפט, אשר סותמים את נקבוביות העור.


3. בזמן שהותכם במיטת השיזוף, השתמשו תמיד באביזרים להגנה על העיניים בפני קרניים אולטרה סגוליות, שאושרו ע"י ה-FDA.
4. בתחילתו של תהליך השיזוף, בצעו שיזוף ראשוני בלבד, תוך היצמדות ללוחות הזמנים לשיזוף שקבע ה-FDA
5. דאגו למרוח את גופכם בקרם לחות עם סיום השימוש במיטת השיזוף, ובייחוד לאחר שתתקלחו כדי לשמור על רמת לחות גבוהה של העור.

חמישה כללי "אל תעשה" לשימוש במיטת שיזוף.
6. הימנעו משימוש יומיומי בכל מערכת שיזוף שהיא – הניחו לעורכם לפתח את השיזוף בצורה טבעית. תדירות השימוש המוצעת במיטת השיזוף או תא השיזוף היא 1-3 פעמים בשבוע, תוך התאמה לסוג העור שלך, צבעו ורמת השיזוף הקיימת.
7. אל תשתמשו בבשמים, דאודורנטים או כל צורה של איפור לפני השיזוף, מאחר וחומרים אלה מגבירים את הסיכוי להיפגע מכוויות שמש מזיקות.
8. מריחת משחת שיזוף מגנה בזמן השימוש במיטת שיזוף תפחית מתוצאות השיזוף או תעכבו.9. מריטת שערות בעזרת שעווה לפני השימוש במיטת שיזוף עלולה לגרום לדלקת, אדמומיות בעור או לגירוי ממושך.
10. נסו לא להתקלח מיד לאחר השיזוף. במידת האפשר, חכו 3-4 שעות, התקלחו ואח"כ מרחו על גופכם קרם לחות איכותי נטול מרכיבים מבוססי נפט. אבל לעולם אל תישרפו! הימנעו מחשיפת יתר וכוויות שמש כתוצאה משיזוף מופרז בשמש או בציוד שיזוף. הדבר עלול להסב נזק לעורכם. ידוע לכל כי חשיפה בריאה לשמש/ אור אולטרה סגול היא חיונית לבריאותנו ולהפקה של ויטמין D.אופנה

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

NowTrendy@Instagram