למה בלוג אופנה?
חלום הילדות שלי היה להיות מעצבת אופנה או יותר נכון, לעצב תלבושות לבמה. בגיל צעיר מאוד הייתי עומדת מול המראה ומלבישה את עצמי בכל מיני תלבושות שעצבתי עם סדינים וכאלה. כשנסעתי עם הוריי לארה"ב (אבי נסע בשליחות מטעם חברה ישראלית), נרשמתי לבי"ס לאמנות Art & Design בניו יורק למגמת אופנה. מתוך רבים שנרשמו רק מעט התקבלו ואני זוכרת שמנהל ביה"ס אמר לנו בתחילת שנת הלימודים: "אתם בחרתם בנו ואנחנו בחרנו בכם" ולכן האווירה בבית הספר הייתה פחות סמכותית ויותר כזו שמאפשרת התפתחות יצירתית. 

כשחזרתי ארצה לא מצאתי את הדרך לעסוק בתחום האופנה אבל תמיד הרגשתי צורך להביע את עצמי מבחינה יצירתית ובמשך שנים רבות עבדתי כמעצבת גרפית במקומון "ידיעות חיפה". 

כשרק התחברתי לאינטרנט היה לי ברור שתהיה לי נוכחות ברשת וכשהקמתי בזמנו את הבלוג איזון פנימי – הייתי הבלוגרית הראשונה בארץ! (PC Plus) נהניתי מאוד להיות שותפה לבלוגוספירה הישראלית שהייתה מעין חברותה של אנשים חובבי אינטרנט: (בלוגים - יומני רשת) , (מצב הרשת) , (טבעת אני בלוגים) , (יומן סיפור הצלחה). לא היו אז מערכות בלוגים כפי שקיימות היום ואת הבלוג עיצבתי ובניתי תוך כדי לימוד-עצמי. במשך הזמן רכשתי ידע וניסיון גם בעיצוב ובניית אתרים וחיבורם למערכות לניהול תוכן (תיק עבודות), ומה שהתחיל אצלי כתחביב נהפך למקצוע צדדי ומה שאהבתי לעשות.

הבלוג NowTrendy הוקם מתוך המשיכה והאהבה שלי לעולם העיצוב והאופנה ולכל מי שעוסק ומתעניין בתחום. אני מסתובבת הרבה ברשת, מתעדכנת בכל הטרנדים העדכניים והמשתלמים ביותר ואני כאן כדי להמליץ לכם עליהם.

הבלוג מופעל באמצעות Blogger ♥ אשמח לענות על כל שאלה בנושא.

NowTrendy@Instagram