להתלבש בצורה תוססת גם בגיל השלישי

כשזה מגיע לאופנה, גיל הוא רק מספר, וזה כיף לראות אנשים ממשיכים להתלבש בצורה תוססת עם זהות חזקה, גם בשנות הזהב שלהם.כמובן שאת חייבת שיהיו לך פריטים קלאסיים במלתחה שלך - מעילי עור, טרנץ' וג'ינס.  קלאסיקות כאלה הן נצחיות, וכל אישה צריכה אותן בארון שלה. הם שימושיים לאורך כל השנה בצורה כזו או אחרת.

עיצובים קלאסיים קשורים כיום יותר לבגדי ספורט ובגדי רחוב. ללבוש ז'קט ג'ינס שגורם לך להרגיש גם בנוח וגם מהמם יכול לעזור לך להרגיש מדהים בחיי היומיום שלך, לאפשר לך ללכת לעבודה, לקנות בסופר ולעשות סידורים בהרגשה של מיליון דולר, בטוחה וטרנדית.


צבע הוא מרכיב חשוב ביותר. צבע יכול לעזור לנו להיראות בריאים יותר, חיים יותר, בעלי עוצמה אישית ובהרמוניה עם עצמנו. לעומת זאת, צבע גם יכול לגרום לנו להיראות אנמיים, לא בריאים, תפלים וצורמים".אל תקשיבו לאנשי מכירות. קניית בגדים בכל גיל זו עבודה קשה. זה נכון במיוחד בהתחשב בעובדה שעוזרי מכירות לא בהכרח מקבלים פיצוי כדי לגרום לנו להיראות נהדר; משלמים להם כדי למכור לנו בגדים. עוזרי חנויות ימכרו לך הכל. מעט מאוד מהם יגידו לך את האמת על הצבע. העצה כאן היא לקחת איתך חברה למסע הקניות שלך. היא תהיה בעלת הסיכוי הגבוה ביותר לתת לך דעה כנה לגבי איך כל פריט לבוש נראה עליך.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

NowTrendy@Instagram