רגע לפני הסייל באיקאה...

הבן שלי התקשר אליי לעבודה היום: "אמא, קראתי ידיעה ב-Ynet שיש סייל באיקאה, רוצי מהר לפני שייקנו לך את הכל!"

עשיתי קצת חיפושים ברשת כדי לבדוק מה הם המוצרים המומלצים ביותר באיקאה על-ידי מעצבי פנים ואתרים נחשבים כמו Apartment Therapy ומסתבר שאחד המוצרים שנהפך להיות מוצר קלאסי של איקאה ברגע שנחת שם, הוא השולחן/מגש Gladom, שעולה רק 95 ש"ח, ומתחרה רציני לעגלת ה-RASKOG הפופולרית. הוא נהדר לדירות קטנות ומוסיף סטייל לכל חדר.

על פי ה-New York Times ספרייה מסוג Billy של איקאה נמכרת כל 10 שניות ויש סיבה טובה לכך. אם איקאה הייתה צריכה להיות מוגדרת כמוצר אחד הרי זה Billy. ספרייה טובה עם מגוון רחב של יחידות אחסון, דלתות זכוכית ואיספור אפשרויות עיצוב.

ה-Poang שומר על הפופולריות שלו כבר הרבה שנים וזאת הודות למחיר שלו, העיצוב הפשוט אבל אלגנטי והעובדה שהוא מאוד נוח לישיבה. גם אם אין לכם מגבלת תקציב, תמצאו את עצמכם נעים לעבר הכיסא זה.


יחידת המדפים Kallax - אינספור אפשרויות אחסון.

שימו לב לשטיח המדהים Stockholm Rug שהוא גם אחד מהנמכרים ביותר באיקאה.כמובן שגם עגלת ה-Raskog עדיין מאוד פופולרית והייתי קונה אותה אם רק היה לי מקום בשבילה.

אני קונה המון באיקאה. אני אוהבת את העיצובים שלהם והמחירים מתאימים לי. אבל היום אני רוצה להמליץ על מחבתות  ה-Sensuell של איקאה (וגם על סירים מאותו סט). תאמינו לי סוף-הדרך. כדאי להשקיע קצת יותר ולקבל מוצר איכותי במיוחד שתענוג להשתמש בו.


לסיום, דירת הסטודיו הצנועה שלי בסגנון איקאה :)

לבית | איקאה

תגובה 1:

  1. וואו איזה בית מהמםםם יש לך.
    אני ממש אוהבת את העיצוב ואווירה שיצרת.
    חובבת מאוד את איקאה יש ןהם מוצרים משובחים במחירים מעולים.

    השבמחק

NowTrendy@Instagram