מראה האיפור של ליזה ביך– לסתיו 2019

אם לא שמעתם עדיין על ליזה ביך כנראה שאתם מנותקים מהרשתות החברתיות ... ליזה ביך, היא אושיית רשת וכוכבת יוטיוב מהמובילות בישראל,  המשתתפת בימים אלה בסדרת פורמט ריאליטישל מותג האיפור הבינלאומי מייבלין ניו -יורק,  המשודר באינסטגרםTV.

לרגל עליית סדרת התוכן האינסטגרמית #Make_It_In_NYC של המותג מייבלין ניו יורק, משתפת ביך במראה האיפור שלה,  צעד אחר צעד,  ותראו שגם אתן  יכולות להיראות זוהרות כמו הכוכבות– הלוק הנכון לסתיו 2019!


כבסיס השתמשה ליזה במייק אפ בעל גימור מאט. גווני המאט  מחמיאים מאוד לגוון העור הטבעי, משתלבים בו ומנטרלים הברקות מיותרות.

על הלחיים, הניחה ליזה עירוב של שני גוונים מפלטת ברונזרים: גוון חום בהיר, עם גוון השימרי הפנינתי הבהיר. התוצאה: זוהר טבעי וגלאם של כוכבת.


ליצירת מראה עיניים חתוליות, הניחה על העפעף שכבה מלאה של שימר מנצנץ, מתוך פלטת צלליות וללכסון העין, מתחה מעל הצללית ובצמוד לקו הריסים, קו מחודד ודק של אייליינר שחור שנותן תוצאת צבע אחידה במשיחה אחת, מתייבש מהר ולא זז כלל לאורך היום.להשלמת המראה החתולי שימוש במסקרה המעניקה לריסים נפח נקי ללא גושים.
ואם דיברנו על אבק כוכבים – איך אפשר  השפתון הנכון  שיככב בעונה הקורבה: הגוון הכתמתם, בעל גימור מאט. מתאים לכולן, ויושב מושלם על כל גוון עור.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

NowTrendy@Instagram