תהיי אופנתית אבל פליייז אל תהיי פתטית!נשים יקרות אני פונה אל הלב שלכן, תסתכלו במראה לפני שאתן יוצאות מהבית ורצוי שיהיה אור מלא.

זה יפה לצעוד לפי צו האופנה אבל בבקשה לא לאבד את זה. לא לכל אישה מתאים טייץ, לא כל אחת יכולה ללכת עם מחשוף או גופיה, לא לכל אחת יש שפתיים לאודם אדום ובטח אי אפשר להיראות בת 16 כשאת לובשת מיני ושלא לדבר על נשים שלא יודעות ללכת על עקבים גבוהים. כולנו יודעות איך זה נראה.

אתחיל עם איפור. תסכימו איתי כי איפור טוב לא צריכים לראות ואם כולכן מסכימות להנחה הזאת אז בטח תסכימו איתי כי הרבה מאוד נשים מתאפרות גרוע. גבות מוגזמות, ריסים כמו תריסים, מייקאפ שנראה כמו שפכטל, סומק שנראה כמו אחרי תאונה, בקיצור תקלה.

לס איז מור אמרה הדוגמנית היפיפיה שירלי בוגנים. בבקשה תזכרו את זה.

הפיסקה הבאה מיועדת לנשים שמסרבות להכיר בגילן ומתעקשות להתלבש כמו נערות. 
אז די! ג'ינס וטישרט זה יפה, אבל עשו טובה לא ג'ינס וחולצת בטן. פשוט לא.
חשוב ורצוי לשים לב לגזרות של הג'ינס. לא לכל אחת מתאים סקיני ולא כל סלים הולם כל אחת. 

עוד נקודה חשובה לזכור. בובות הראווה בחנויות הן רק בובות והבגד עליהן יראה עליך אחרת. כך גם הדוגמניות השדופות שמציגות סטים נאים. מה יחמיא להן ולא בהכרח יחמיא לכן.

אנחנו חיים במדינה חמה ואפילו מאוד. חלק גדול מהמלתחה הם בגדי קיץ מינימליים. ברור שנוח ללבוש כמה שפחות אך לעיתים עדיף ללבוש שמלה מתנופפת, רחבה ונוחה מאשר גופיה צמודה ושורט.

לסיום עוד אמונה שאני חייבת להתייחס אליה או ליתר דיוק להפריח אותה. לא כל מחשוף הוא סקסי. חולצת גולף יכולןה להחמיא לכן פי אלף.

אפשר ורצוי להתלבש על-פי צו האופנה אבל תהיי את. כמו שאת ולא כמו מישהי אחרת.

אופנה

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

IlanaSosna@Instagram